1. Xin lỗi mọi người, do hệ thống bị xung đột email diễn đàn nên có một số tài khoản bị hạn chế đăng bài, những ai bị lỗi email xin liên hệ 2 nơi dưới đây để nhờ hỗ trợ kích hoạt lại tài khoản:
  Facebook GameVN
  Discord GameVN
  Hoặc http://gamevn.com/discord hoặc discord.gg/gamevn
  Update: Đã fix xong lỗi email bounced, những ai bị trục trặc hãy thử update lại email, nếu vẫn bị xin phiền vào FB và discord ở đường link trên để được hỗ trợ.
  Dismiss Notice

[Đà Nẵng] Playground of Lunatics

Thảo luận trong 'Ăn Chơi - Tiệc Tùng' bắt đầu bởi g3tl0st, 10/3/09.

 1. g3tl0st

  g3tl0st FFTG Blade Knight

  Tham gia ngày:
  8/3/07
  Bài viết:
  2,143
  Nơi ở:
  Da Nang, Vietnam
  sân chơi của những kẻ điên :">

  word4word tí :">
   
 2. yuna87

  yuna87 T.E.T.Я.I.S

  Tham gia ngày:
  8/10/03
  Bài viết:
  543
  Nơi ở:
  Đà Lạt
  Nghe nói Cảnh lập sân chơi cho mấy đứa gay mà ko biết có thật ko, mi học gì nhanh vậy,ta học 6 học kỳ lận.
   
 3. g3tl0st

  g3tl0st FFTG Blade Knight

  Tham gia ngày:
  8/3/07
  Bài viết:
  2,143
  Nơi ở:
  Da Nang, Vietnam
  4 năm chứ mấy........mấy cái đồ tàu khựa rắc rối vl ra...những 6 năm 8-}
   
 4. yuna87

  yuna87 T.E.T.Я.I.S

  Tham gia ngày:
  8/10/03
  Bài viết:
  543
  Nơi ở:
  Đà Lạt
  6 học kỳ là 3 năm đó lão, hơ hơ. ở Đà Nẵng 3 năm, xong thì đi đâu đây, chậc, đang định ra Hà Nội,xem thử thế nào.
   
 5. g3tl0st

  g3tl0st FFTG Blade Knight

  Tham gia ngày:
  8/3/07
  Bài viết:
  2,143
  Nơi ở:
  Da Nang, Vietnam
  không phải ai học tiếng trung là dc thực tập bên tàu hả :o
   
 6. yuna87

  yuna87 T.E.T.Я.I.S

  Tham gia ngày:
  8/10/03
  Bài viết:
  543
  Nơi ở:
  Đà Lạt
  Ông cho tui tiền đi tàu hả, tiền học,tiền ăn,còn đang phải kiếm chật vật, đòi đi tàu nữa, sặc.

  ---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:45 ----------

  Ông cho tui tiền đi tàu hả, tiền ăn uống,học hành còn đang chật vật.
   
 7. manxox

  manxox Youtube Master Race

  Tham gia ngày:
  24/4/10
  Bài viết:
  27
  " Yêu là chết ở trong lòng một ít
  Vì mấy khi yêu mà chắc được yêu .
  Cho rất nhiều song nhận chẳng bao nhiêu ;
  Người ta phụ , hoặc thờ ơ , chẳng biết ..." chữ kí bác hay quá :D
   
 8. g3tl0st

  g3tl0st FFTG Blade Knight

  Tham gia ngày:
  8/3/07
  Bài viết:
  2,143
  Nơi ở:
  Da Nang, Vietnam
  thơ yêu của xuân diệu ếy :">
   
 9. GauGElese

  GauGElese Youtube Master Race

  Tham gia ngày:
  5/12/11
  Bài viết:
  0
  Nơi ở:
  Gibraltar
  Hosting - to udzielanie przez dostawcę usług internetowych zapasów serwerowni. Jeszcze ściślej ujmując polega to na "zarezerwowaniu" oddaniu do użytkowania danej objętości dysku twardego, na której jest dozwolone zachowywać pliki tworzące treść witryn internetowych i lub użyczenie powierzchni dysku jak miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna wersja hostingu to użyczenie znacznych obrębów dysku, a nawet kompletnego serwera albo kilku - w charakterze materialnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udostępnienie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla pomieszczenia rozmaitych form informacji dostępnych przez Net.Wiele usług hosting jest płatnych. Dlatego nie chcemy Cię kłamać. Nasze usługi hostingtakże są płatne, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w sieci. Proponujemy hosting na najlepszym poziomie, po najniższejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Zapraszamy na stronę internetową. Nie chcemy Ci wpajać, iż dostaniesz od nas bezpłatne usługi hosting. Jednak możemy zapewnić Ci jedną sprawę. Nasze usługi hosting są przypuszczalnie najbardziej opłacalnymi domenami, jakie możesz odnaleźć w sieci globalnej. Jednak pomimo niskich ksztów za usługi hosting, proponujemynajwiększą możliwą jakość naszych domen. Nie jesteś w stanie w to uwierzyć, czy podważasz jeszcze słuszność tego, co tu jest przedstawione? Jeżeli tak to bezzwłocznie zajrzyjwstąp na nasz portal i nabierz przekonania o trafności tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz musiał wypłcać ogromnych pieniędzy za usługi hosting. Proponujemy wiele rabatów i promocji wyjątkowo dla wiernych, ale i także dla świeżych odbiorcó. Sprawdź sam i wejdź koniecznie. Spostrzeżesz ile jesteś w stanie oszczędzićz nami.
  Hosting

  ---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

  Hosting - to udostępnianie przez dostawcę usługi internetowej zapasów serwerowni. Jeszcze precyzyjniej definiując polega to na "zajęciu" oddaniu do użytkowania danej objętości dysku twardego, na której można magazynować pliki tworzące treść stron WWW i albo udostępnienie przestrzeni dysku jak położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna odmiana hostingu to udostępnienie większych obszarów dysku, a nawet skończonego serwera bądź kilku - jako namacalnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udzielenie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla ulokowania rozmaitych postaci informacji dostępnych przez Internet.Wiele usług hosting jest płatnych. Dlatego nie będziemy Cię oszukiwać. Nasze usługi hostingrównież są niedarmowe, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w globalnej siecie. Proponujemy hosting na najwyższym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Zapraszamy na stronę. Nie chcemy Ci wpajać, że dostaniesz na własność od nas bezpłatne usługi hosting. Natomiast możemy zapewnić Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są prawdopodobnie najmniej kosztownymi domenami, jakie możesz odnaleźć w Internecie. Aczkolwiek pomimo niskich ilości wydatków za usługi hosting, oferujemynajlepszą możliwą jakość naszych domen. Nie dowierzasz? Przekonaj się Jeśli tak to bezzwłocznie zajrzyjwstąp na nasz portal i przekonaj się o przwdzie tej wiadomości. Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz zmuszony wypłcać wielkich kwot za usługi hosting. Oferujemy dużo upustów i okazji wyjątkowo dla stałych, ale i również dla nieznanych jeszcze kontrahentów. Sprawdź sam i wejdź niezwłocznie. Spostrzeżesz ile jesteś w stanie oszczędzićz nami.
  Hosting

  ---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

  Hosting - to udzielanie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni. Jeszcze prościej ujmując polega to na "zarezerwowaniu" oddaniu do użytkowania określonej objętości dysku twardego, na której można przechowywać pliki tworzące istote stron internetowych i bądź udzielenie powierzchni dysku jak położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna kategoria hostingu to użyczenie większych obrębów dysku, a nawet kompletnego serwera bądź kilku - jako materialnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o użyczenie fizycznego położenia (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia rozlicznych odmian danych osiągalnych przez Internet.Dużo usług hosting jest płatnych. Więc dlatego nie mamy na celu Cię oszukiwać. Nasze usługi hostingtakże są płatne, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w globalnej siecie. Oferujemy hosting na najwyższym poziomie, po najmniejszejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Zapraszamy na portal internetowy. Nasze usługi hostingteż są niedarmowe, z z jedną różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie Nie jesteś w stanie w to dowierzyć, czy kwestionujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest wypisane? Jeżeli tak to już teraz wejdź na nasz portal i nabierz przekonania o przwdzie tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w najniższej cenie. Nie będziesz zmuszony wypłcać ogromnych pieniędzy za usługi hosting. Jeśli wejdziesz pierwszy raz na naszą stronę internetową, pomożemy Ci we wszystkim. W naszym asortymencie odszukasz wiele korzystnych rabatów dla świeżych klientów. Jeśli tymczasem jesteś naszym stałym gościem, możesz być pewien, iż będziesz miał możliwość skorzystać z niespotykanych nigdzie indziej promocji. Zobacz sam i wejdź koniecznie. Spostrzeżesz ile jesteś w stanie zaoszczędzićz nami.
  Hosting

  ---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 19:54 ----------

  Hosting - to udostępnianie przez dostawcę usługi internetowej zapasów serwerowni. Jeszcze prościej ujmując polega to na "zarezerwowaniu" daniu do dyspozycji danej pojemności dysku twardego, na której wolno gromadzić pliki tworzące tekst witryn internetowych i bądź udzielenie powierzchni dysku jak położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna kategoria hostingu to udostępnienie większych rozmiarów dysku, a nawet skończonego serwera lub kilku - jako namacalnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o użyczenie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla umieszczenia wielorakich form informacji dostępnych przez Net.Dużo usług hosting jest płatnych. Dlatego nie chcemy Cię oszukiwać. Nasze usługi hostingtakże są niedarmowe, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najbardziej opłacalnych w globalnej siecie. Proponujemy hosting na najlepszym poziomie, po najniższejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i wypróbuj naszą jakość! Zapraszamy na stronę. Nie będziemy Ci mówić, iż dostaniesz od nas nieodpłatne usługi hosting. Natomiast możemy zapewnić Ci jedną sprawę. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najtańszymi domenami, które możesz odnaleźć w Internecie. Jednak pomimo niskich cen za usługi hosting, oferujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie wierzysz? Sprawdź Jak tak to koniecznie zajrzyjwstąp na nasz portal i przekonaj się o słuszności tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w niedużej cenie. Nie będziesz zmuszony wypłcać wielkich kwot za usługi hosting. Proponujemy dużo rabatów i promocji celowo dla stałych, ale i także dla nieznanych jeszcze kontrahentów. Zobacz sam i wejdź niezwłocznie. Zobaczysz ile jesteś w stanie zachować pieniędzy w portfeluz nami.
  Hosting
   

Chia sẻ trang này